Cenová ponuka a obhliadka ZDARMA 0904 515 100!

Vážení zákazníci a odberatelia,

ďakujeme Vám za Vaše pozitívne referencie a dôveru.

Radi by sme Vás upozornili, že od júna 2023 sídlime na novej adrese, veríme že sa Vám nové priestory našej spoločnosti budú páčiť.

Nájdete nás na Kúpeľnej 562/17 v Bojniciach- oproti penziónu Termal.

Otváracie hodiny ostali nezmenené PO-PIA- v čase 7:00-15:30

Tešíme sa na spoluprácu.

Tím Aquaizoling

Viac ako 25 rokov skúseností a praxe + 10 rokov poskytovanej záruky + Obhliadky a poradenstvo bezplatne + Tlaková mikroinjektáž a sanácia vlhkých stavieb

Máte vlhký dom? Pomôžeme Vám ho vysušiť

AQUAIZOLING SLOVAKIA

O spoločnosti

Dlhoročné praktické skúsenosti v oblasti sanácie vlhkosti stavieb, opravy trhlín, opravy podloží betónových podláh ako aj zvládnutie využitia tlakovej techniky pre tento účel nás nútia hľadať efektívne a vysoko účinné spôsoby ako pomôcť s trvalými výsledkami. Aplikáciu vykonávame pomocou mikroinjektážnej techniky. Realizácia je rýchly pracovný proces umožňujúci obnovenie po oprave do 24 hodín bez ďalšieho obmedzení.

Obhliadky a poradenstvo poskytujeme zadarmo

Služby

Služby, ktoré vykonávame a poskytujeme.

Obnova izolácií

Obnova izolácií si vyžaduje veľkú pozornosť na kvalitu práce a životnosť použitých materiálov, správnu aplikáciu a pracovný postup. Tím pracovníkov s dlhoročnými skúsenosťami Vám zabezpečí vysokú kvalitu poskytovaných služieb.

Oprava trhlín a prasklín

Pre opravy trhlín používame polyuretánové živice aplikované tlakovou injektážou. Výber aplikačných látok je závislý od charakteru trhliny a príčiny jej vzniku. Pre zamedzenie ďalšieho vzniku trhlín a prasklín spevňujeme koreňovou injektážou základové pásy.

Tlaková injektáž muriva

Tlaková injektáž muriva polyuretánovými živicami za účelom tvorby dodatočnej izolácie v stavebných konštrukciách dnes patrí medzi najuznávanejší spôsob pri sanácii stavieb rýchlo a účinne s trvalými výsledkami a dlhou životnosťou.

Sanácia vlhkých stavieb

Sanácia vlhkých stavieb je prvým krokom pri rekonštrukcii a odstránení nežiadúcej vlhkosti v obytných priestoroch, dôležitá je diagnostika vlhkosti a správny návrh riešenia pri bezplatnej obhliadke technikom našej firmy.

Vysúšanie muriva

Vplyvom hydroizolačných porúch a následným prienikom vody do stavebných materiálov konštrukčné prvky stavieb prudko menia svoje tepelnoizolačné vlastnosti. Zvýšená vlhkosť v murive tak spôsobuje rast zdraviu škodlivých plesní.

Statické zabezpečenie budov

Vlhkosť spôsobená neexistujúcou alebo časom nefunkčnou izoláciou spôsobuje poškodenie muriva. Pre opravu a vyplnenie vytvorených trhlín používame rýchlo reagujúce živice, ktoré po ukončení procesu zostávajú v trvalej pevnostnej charakteristike.
1000

Projektov

1718

Spokojných zákazníkov

1720

Vysušených objektov

Referencie

Nami realizované projekty.

Moderné technológie

Trendy v praxi

Tlaková injektáž polyuretánovými živicami za účelom tvorby dodatočnej izolácie v stavebných konštrukciách dnes patrí medzi najuznávanejší spôsob pri sanácii stavieb. Nízka viskozita tekutého jednozložkového polyuretánu preniká do mikro štruktúry materiálov a s obyčajne prítomnou vodou polyaduje - vytvára trvalo pevnú, chemicky odolnú hmotu - hydroizolačnú clonu. Vysoko lepivé vlastnosti sceľujú aj soľami poškodené časti štruktúry materiálu, čím podstatne zlepšujú ich statické vlastnosti.

Povedali o nás

Slová našich klientov.
Skvelí ľudia, čo vedia ako pomôcť. Svoju prácu robia s radosťou a vysoko odborne...

Zákazník

Partia , ktorá vie presne ušiť na mieru projekt pre problém s vlhkosťou aj pre malú stavbu...

Zákazník

Promtná reakcia na obhliadku a zároveň hneď prišli, urobili k spokojnosti, čo dodať, dobrá firma...

Zákazník

Pri výbere, ktorú firmu osloviť som zvažovala, ale som rada, že som zvolila AQUAIZOLING...

Zákazník

Keď idem do projektu s AQUAIZOLINGOM, viem, že kvalita bude zodpovedať mojim predstavám...

Partner

Naši partneri

Je našou cťou mať po boku partnerov ako:

P. B. San

Firma P. B. San, spol. s r o. je realizačne – obchodná firma zaoberajúca sa realizáciou opráv porúch stavieb špeciálnymi […]

Elektroprodukt

Obchodná spoločnosť ELEKTROPRODUKT, spol. s r.o., sa zaoberá od svojho vzniku, t.j. od roku 1991 predajom kvalitného profesionálneho elektrického ručného […]

BM

Naše podnikanie sme založili v roku 1997 a od vtedy s našim tímom pôsobíme na celom svete v oblasti zariadení […]

ADCOS NV

ADCOS NV alebo Advanced Construction Systems je belgický systém pre chemikálie a špeciality, používaný v stavebníctve, ropnom a plynárenskom priemysle, […]