Partneri spoločnosti. Vzájomná spolupráca a kooperácia s firmami podobného zamerania na Slovensku a v Európe. 

ADCOS Belgium

Belgický výrobca chemických produktov. Špecializuje na vývoj, výrobu a predaj stavebných výrobkov a systémov na nasledovné použitie: izolácie, betónové opravy a syntetické podlahy. Sme tiež výhradný dovozca pre SR.

Truh

Naša firma je výhradným dodávateľom produktov pre strednú Európu pre krajiny: SK, PL, CZ, A, RO, BG, HU, LI.

Yoyou

Naša firma má vyhradné zastúpenie pre dovoz tlakovej aplikačnej techniky pre strednú Európu.

Elektro Produkt

Počas nášho pôsobenia na slovenskom trhu sme sa stali spoľahlivým partnerom najmä stavebných, strojárskych a drevárskych firiem.

GUTTA

Firma GUTTA ČR s.r.o. je dcérskou spoločnosťou koncernu GUTTA HOLDING, ktorý je tradičným výrobcom strešných a izolačných materiálov. Spoločnosť GUTTA je na európskom trhu dobre známa už od roku 1964 ako významný špecializovaný dodávateľ do širokej siete veľkoobchodov stavebnín a stavebných marketov.

BTK

Klimatizačné zariadenia - Ventilačné jednotky - Klimatizačné terminály - Chladiče vody - Vzduchotechnické potrubia - Tepelné vodné terminály - Pozinkované oceľové rozvody - Čističky vzduchu - Odvlhčovače

P. B. San

Firma P. B. San, spol. s r o. je realizačne – obchodná firma zaoberajúca sa realizáciou opráv porúch stavieb špeciálnymi stavebnými technológiami a predajom špeciálnych stavebných materiálov, nástrojov a strojov.